Wygrana i umorzenie egzekucji skarbowej w sprawie abonamentowej – organ skarbowy uznaje zarzuty

Tym razem należy pochwalić doskonałą pracę organu skarbowego, który stanął na wysokości zadania i bardzo skrupulatnie rozpatrzył nasze zarzuty w sprawie skarżącego klienta. Właściwie to organ skarbowy zmiażdżył do tej pory powielaną argumentację domniemanego wierzyciela Pocztę Polską. Czyli i w tej sprawie mamy potwierdzenie, że linia obrony przyjęta przez naszą kancelarię w sprawach klientów jest słuszna. Takie właśnie momenty są satysfakcjonujące dla prawnika / pełnomocnika, gdzie ciężka praca jest nagradzana sprawiedliwym i wszechstronnym rozpatrzeniem danej sprawy.

Jeśli dany organ skarbowy oraz sąd administracyjny uczciwie rozpatruje daną sprawę to właściwie w większości spraw powinno zapadać takie rozstrzygnięcia. Nie działajcie Państwo we własnym zakresie sami, bo jest to jednak skomplikowana sprawa, a błędy popełnione na samym początku sprawy mogą mieć wpływ na wynik postępowania.

Kontakt we wszelkich sprawach prawnych korespondencją elektroniczną na adres mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Opublikowano abonament rtv, zaległy abonament RTV | Otagowano , , , , , , | Skomentuj

Uniewinnienie klienta w sprawie wypadku drogowego

Tym razem w sprawie z wykroczenia drogowego w sprawie wypadku drogowego udało się skutecznie pomóc klientowi. Efektem tego jest wydanie wyroku przez sąd karny, w którym uniewinnił od zarzucanego mu czynu.

W przypadku, gdy mieliście kolizję, wypadek, zostaliście pomówieniu przez sprawcę albo dostaliście wyrok nakazowy kontakt mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Nie czekajcie, liczy się czas i terminy sądowe.

 

Opublikowano prawo karne | Otagowano , , , , , | Skomentuj

Kredyty frankowe, pozwy przeciwko bankom – nowa kategoria obsługiwanych spraw

W naszej ofercie poszerzamy zakres świadczonych usług i na stałe wprowadzamy kompleksowa obsługa spraw frankowych  tj. negocjacje prawnicze przedsądowe,  przygotowanie sprawy do sądu i obsługa prawna sprawy w toku postępowania sądowego  – pozwy przeciwko bankom m.in. kredytów zaciągniętych we frankach szwajcarskich. Sprawy przygotowujemy tak by było jak najniższe ryzyko procesowe dla naszego mandanta. Indywidualne podejście do klienta.  Pierwsze sprawy złożone były już pod koniec ubiegłego roku.

Kontakt w tych sprawach wyłącznie z przygotowanymi i zeskanowanymi dokumentami na adres mail: kancelaria. prawna.mdp@gmail.com

Opublikowano banki, kredyty we frankach, parabanki, prawo bankowe | Otagowano , , , , , , , | Skomentuj

Obrona klienta w postępowaniu cywilnym przed bezzasadnym powództwem

Ostatnio również podjęliśmy się skutecznej obrony klienta w postępowaniu cywilnym, dzięki czemu nie musi płacić wysokiego roszczenia. Wszystko za sprawą tego, że skontaktował się od razu po doręczeniu korespondencji z sądu. Dlatego uczulamy Państwa by w przypadku otrzymaniu jakiejkolwiek korespondencji od razu się skontaktować z nami. W przypadku jeśli coś można zrobić to na pewno skonstruujemy linię obrony w danym postępowaniu.

Mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Opublikowano prawo cywilne, wyjście z długów | Otagowano , , , , | Skomentuj

Kolejny klient skutecznie obroniony przed dużym podmiotem

W kolejnej sprawie udało nam się skutecznie obronić prawa podmiotowe klienta i zaoszczędza on kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tam gdzie Państwu nie starcza sił albo tracicie nadzieję na rozwiązanie swoich problemów prawnych wkraczamy my. Dlatego uczulamy by nie zwlekać w sprawach, gdzie cokolwiek otrzymaliście z sądu.  Dla Państwa to mogą być hieroglify, a my odczytujemy biegle ten zakodowany język prawniczy.    Bezzwłocznie kontaktować się z nami wraz ze skanami dokumentów wcześniej przygotowanych.  Kontakt mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Opublikowano parabanki, prawo bankowe, prawo cywilne, wyjście z długów | Otagowano , , | Skomentuj