Wygrana sprawa autocasco – wypłata klientowi zaniżonego odszkodowania

Sukces!! Wygrana w prawomocnie zakończonej sprawy autocasco. Na etapie likwidacji szkody ubezpieczyciel wypłacił pierwotnie jedynie czwartą część należnego odszkodowania z AC.

Co znaczy, że kwota odszkodowania została zaniżona o 75 % (3/4). Sprawa była o tyle skomplikowana, że okazało się, że została zaniżona wycena wstępna auta w stosunku do realnej wartości auta, jak i później zastosowano niekorzystny katalog wyceny. W umowie były też klauzule niedozwolone i to też wyszło niejako przy okazji.

Na szczęście po wielu bojach i nerwach sprawa zakończyła się sukcesem.

Klient już otrzymał kwotę roszczenia z wyroku.
Kontakt do spraw wszelkich polis.

Mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Opublikowano odszkodowanie AC, prawo cywilne | Otagowano , , , , , , , , , , , , | Skomentuj

Sukces !! – kolejne wygrane w prawomocne w całości w kolejnych 9 sprawach w egzekucjach spraw abonamentu RTV

Sukces !! – kolejne wygrane w prawomocne w całości w kolejnych 9 sprawach w egzekucjach spraw abonamentu RTV. Do tego dwie wygrane w sądach administracyjnych.
To dlatego pisaliśmy od początku by nie zajmować się samemu tymi sprawami tylko zlecać nam. Macie Państwo tego typu sprawy, nie wiecie co robić ? Kontakt elektroniczny na mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

#egzekucjaadministracyjna #abonamentrtv #PocztaPolska#egzekucjaskarbowe #wygranesprawyabonamentrtv #organskarbowy#upomnienie #doręczenieupomnienia

Opublikowano abonament rtv, zaległy abonament RTV | Otagowano , , , , , , , , , , , , | Skomentuj

Reprezentacja klientów w sprawach szczepień – sprawy z udziałem Inspektora Sanitarnego

Informujemy, że w kwestii dotyczącej szczepień uruchomiliśmy stałą obsługę prawną spraw z udziałem danego organu Inspektora Sanitarnego oraz wszelkich innych organów w tym sporządzanie skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego . Mamy ponad 6 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw w bardzo skomplikowanym trybie przed organami skarbowymi  oraz organami administracyjnymi w tym wypracowane procedury.

Jeśli nie chcecie Państwo zajmować się sami by prowadzić tego typu spór prawny, który jest bardzo czasochłonny i potrafi trwać przynajmniej kilka lat to zapraszamy do kontaktu. Dzięki temu nie będziecie się martwić o to, że coś się uprawomocni, gdy wyjedziecie na dłuższy czas.

Usługa prawna obejmuje reprezentacja przed organem w trakcie trwania całego postępowania.   Kontaktować prosimy się bezzwłocznie po otrzymaniu pierwszego pisma w sprawie szczepień na maila: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Opublikowano szczepienia - przymus egzekucyjny | Otagowano , , , , , , , | Skomentuj

Wygrana i umorzenie egzekucji skarbowej w sprawie abonamentowej – organ skarbowy uznaje zarzuty

Tym razem należy pochwalić doskonałą pracę organu skarbowego, który stanął na wysokości zadania i bardzo skrupulatnie rozpatrzył nasze zarzuty w sprawie skarżącego klienta. Właściwie to organ skarbowy zmiażdżył do tej pory powielaną argumentację domniemanego wierzyciela Pocztę Polską. Czyli i w tej sprawie mamy potwierdzenie, że linia obrony przyjęta przez naszą kancelarię w sprawach klientów jest słuszna. Takie właśnie momenty są satysfakcjonujące dla prawnika / pełnomocnika, gdzie ciężka praca jest nagradzana sprawiedliwym i wszechstronnym rozpatrzeniem danej sprawy.

Jeśli dany organ skarbowy oraz sąd administracyjny uczciwie rozpatruje daną sprawę to właściwie w większości spraw powinno zapadać takie rozstrzygnięcia. Nie działajcie Państwo we własnym zakresie sami, bo jest to jednak skomplikowana sprawa, a błędy popełnione na samym początku sprawy mogą mieć wpływ na wynik postępowania.

Kontakt we wszelkich sprawach prawnych korespondencją elektroniczną na adres mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Opublikowano abonament rtv, zaległy abonament RTV | Otagowano , , , , , , | Skomentuj

Uniewinnienie klienta w sprawie wypadku drogowego

Tym razem w sprawie z wykroczenia drogowego w sprawie wypadku drogowego udało się skutecznie pomóc klientowi. Efektem tego jest wydanie wyroku przez sąd karny, w którym uniewinnił od zarzucanego mu czynu.

W przypadku, gdy mieliście kolizję, wypadek, zostaliście pomówieniu przez sprawcę albo dostaliście wyrok nakazowy kontakt mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Nie czekajcie, liczy się czas i terminy sądowe.

 

Opublikowano prawo karne | Otagowano , , , , , | Skomentuj