Wygrana z Gminą w sprawie zwrotu opłat za karty pojazdów – urząd bezprawnie odmawiał wydania dokumentów urzędowych

Miło nam poinformować, że wygraną sprawą zakończył się proces cywilny z kolejną Gminą ( wyrok prawomocny i wykonalny z roszczeniem zapłaconym mandantowi), która utrudniała naszym klientom zdobycie urzędowych poświadczeń zarejestrowanych pojazdów. Oczywiście tego typu działanie urzędów jest rażącym złamaniem przepisów kodeksu postępowania administracyjnego, ale również naczelnej zasady demokratycznego państwa prawa czyli podwaliny, na której opierają się przepisy Konstytucji RP.

Sąd takiemu procederowi pozwanej Gminy dał również wyraz w procesie cywilnym poprzez określone instytucje procesowe zawarte w kodeksie postępowania cywilnego. Jeśli macie Państwo tego typu problemy, a rejestrowaliście pojazdy w okresie od sierpnia 2004 do 2006 kwietnia, w którym zapłaciliście po 500,-zł za kartę pojazdu sprowadzonego z terenu UE proszę się zgłosić do nas. Nasza kancelaria prawna ma wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach z udokumentowaną skutecznością. Należy pamiętać, że teraz z każdym miesiącem tego typu będą się przedawniać w okresie 10 lat od I rejestracji pojazdu, a więc jeżeli pojazd został zarejestrowany w czerwcu 2004 roku to już nie ma możliwości wniesienia tego typu powództwa bez ryzyka zarzutu przedawnienia ze strony Powiatu czy Gminy.

Zajmujemy się zarówno dużymi sprawami jak i pojedynczymi, bo każdy klient jest tak samo ważny. Kontakt pod mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Ten wpis został opublikowany w kategorii podatki, prawo cywilne, zwrot za kartę pojazdu, zwtot karty pojazdu - parapodatek i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *