Na razie stuprocentowa skuteczność spraw o unieważnienie umów bankowych – kolejna wygrana sprawa o unieważnienie kredytu

“Jesteś tak dobry jak twoja ostatnia sprawa” i tego się póki co trzymamy. Jednak potencjalni klienci, którzy zostali oszukani w tych sprawach muszą często mieć zachętę, że nie trzeba zwlekać ze sprawami o unieważnienie umowy kredytu konsumenckiego. Sąd w kolejnej sprawie potwierdza naszą linię obrony. Ukłony również dla sędziego, który w sposób drobiazgowy procedował w sprawie i się nie poddał, mimo skomplikowanej natury stanu faktycznego i prawnego. po anonimizacjiWarto drodzy Państwo ruszyć te sprawy jeśli macie w domu podobne sprawy, a czujecie się oszukani w związku z praktykami sprzedawcy i banku. Kontakt wraz z opisem sprawy oraz ewentualnymi skanami dokumentów proszę kierować wyłącznie na mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com  Po wstępnej analizie sami się odezwiemy do Państwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mat-Medic, prawo cywilne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz