Dostałeś pozew z nakazem z sądu – żelazne zasady co robić by nie popełnić błędu

W przypadku, gdy dostaniecie nakaz zapłaty, pozew,  wezwanie przedsądowe od banku, firmy windykacyjnej, parabanku, firmy sekurytyzacyjnej proszę się z nami kontaktować. specjalizujemy się od lat w tego typu sprawach. Udało nam się uratować sprawy setki klientów. Musicie Państwo pamiętać by odbierać wszelkie pisma nawet te niepolecone do skrzynki. Zapisywać datę odbioru pism poleconych z sądu na kopercie. Nie wyrzucać koperty, bo to też dokument w sprawie. Jeśli jest to nakaz zapłaty z pozwem ponumerować ołówkiem wszystkie strony. Pamiętajcie każdy dokument jest ważny w ocenie sprawy więc nie można sobie wybierać dokumentów lepszych i gorszych. Nie działajcie sami, bo błędy popełnione na wczesny etapie postępowania mszczą się, a czasem mogą zaważyć o całym życiu. Zostawcie to profesjonalistom i nie będziecie się stresować czy nie popełniliście błędu, który skutkował odrzuceniem Państwa pisma w sądzie.  Tyle tylko zapamiętajcie by bezzwłocznie się kontaktować i skanować dokumenty.

Położenie klienta nie ma znaczenia, bo działamy według innowacyjnych standardów obsługi potrzebujących pomocy.

Udokumentowana skuteczność spraw. Odbieramy maile na bieżąco, bo mamy powiadomienia także w smartfonach. Kontakt na mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Ten wpis został opublikowany w kategorii e-sąd, prawo cywilne, windykacja należności, wyjście z długów i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *