Wygrana w kolejnej sprawie – dzięki nam klient zaoszczędza kilkadziesiąt tysięcy złotych

Sprawy sądowe mają to do siebie, że zdarzają się takie, które w nieoczekiwany sposób kończą się przedwcześnie ? w tym przypadku pozytywnie dla klienta. Sprawa z bankiem o zapłatę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Finałem tej sprawy jest formalna przegrana sprawa banku oraz ochrona klienta przed bezpodstawnymi roszczeniami banku. Masz sprawę z bankiem, firmą sekurytyzacyjną, firmą windykacyjną albo chcesz rozwiązać swoje sprawy w Polsce ? Nie czekaj. Skontaktuj się już dziś z opisem sytuacji. Skontaktujemy się z Państwem do 24 h od przesłania maila na skrzynkę mailową naszej kancelarii: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii banki, parabanki, prawo cywilne, wyjście z długów i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wygrana w kolejnej sprawie – dzięki nam klient zaoszczędza kilkadziesiąt tysięcy złotych

 1. Tymoteusz pisze:

  Chciałbym zapytać czy decydują się Państwo na obronę klienta, kiedy wiadomo, ze sprawa jest z góry przegrana? On w końcu też musi mieć jakiegoś adwokata.

 2. Damian Padjas pisze:

  Dzień dobry. Wszystko zależy od sprawy – sprawa cywilna czy karna. Od etapu, ale także od przyjęcia warunków przez klienta prowadzenia obsługi prawnej w danej sprawie. Dlatego w przypadku pojawienia się problemu prawnego należy kontaktować się mailowo już na początkowym etapie. Natomiast po przyjęciu warunków – opracowujemy taktykę działania, strategię i naprawdę dużo da się zrobić w obrębie danej sprawy. Najgorsze to zostać samemu z własnym problemem albo podejmować samemu nieprzemyślane działania. Od takich błędów ludzie potracili całe majątki i targnęli się na swoje życie, nie myśląc o rodzinie.
  Ważne jest i to uczulam za każdym razem, gdy dostaje się jakiekolwiek pismo z roszczeniem drugiej strony, nakaz zapłaty z pozwem kontaktować się od razu z nami. Najczęściej, gdy dana osoba czuje, że “wdepnęła” w coś. Nie czekać.
  Procedura prawna jest jak wysublimowana gra w szachy. Po to są prawnicy by wiedzieć jak poruszać się po szachownicy i jakie figury bić by osiągnąć efekt. Dlatego uczulamy wszystkich by nie działać samemu we własnych sprawach, bo prawnik jest od tego by chłodzić gorące głowy.
  Kontakt w sprawach na mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *