Wygrana i umorzenie egzekucji skarbowej w sprawie abonamentowej – organ skarbowy uznaje zarzuty

Tym razem należy pochwalić doskonałą pracę organu skarbowego, który stanął na wysokości zadania i bardzo skrupulatnie rozpatrzył nasze zarzuty w sprawie skarżącego klienta. Właściwie to organ skarbowy zmiażdżył do tej pory powielaną argumentację domniemanego wierzyciela Pocztę Polską. Czyli i w tej sprawie mamy potwierdzenie, że linia obrony przyjęta przez naszą kancelarię w sprawach klientów jest słuszna. Takie właśnie momenty są satysfakcjonujące dla prawnika / pełnomocnika, gdzie ciężka praca jest nagradzana sprawiedliwym i wszechstronnym rozpatrzeniem danej sprawy.

Jeśli dany organ skarbowy oraz sąd administracyjny uczciwie rozpatruje daną sprawę to właściwie w większości spraw powinno zapadać takie rozstrzygnięcia. Nie działajcie Państwo we własnym zakresie sami, bo jest to jednak skomplikowana sprawa, a błędy popełnione na samym początku sprawy mogą mieć wpływ na wynik postępowania.

Kontakt we wszelkich sprawach prawnych korespondencją elektroniczną na adres mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii abonament rtv, zaległy abonament RTV i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz