Reprezentacja klientów w sprawach szczepień – sprawy z udziałem Inspektora Sanitarnego

Informujemy, że w kwestii dotyczącej szczepień uruchomiliśmy stałą obsługę prawną spraw z udziałem danego organu Inspektora Sanitarnego oraz wszelkich innych organów w tym sporządzanie skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego . Mamy ponad 6 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw w bardzo skomplikowanym trybie przed organami skarbowymi  oraz organami administracyjnymi w tym wypracowane procedury.

Jeśli nie chcecie Państwo zajmować się sami by prowadzić tego typu spór prawny, który jest bardzo czasochłonny i potrafi trwać przynajmniej kilka lat to zapraszamy do kontaktu. Dzięki temu nie będziecie się martwić o to, że coś się uprawomocni, gdy wyjedziecie na dłuższy czas.

Usługa prawna obejmuje reprezentacja przed organem w trakcie trwania całego postępowania.   Kontaktować prosimy się bezzwłocznie po otrzymaniu pierwszego pisma w sprawie szczepień na maila: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii szczepienia - przymus egzekucyjny i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *