Dlaczego nie korzystać ze wzorów pism ? – na przykładzie wniosku o wydanie akt do Poczty Polskiej. Po co komu pełnomocnik w sprawach administracyjnych oraz w egzekucji skarbowej ?

Wiele osób po otrzymaniu jakiegokolwiek pisma urzędowego np. od Poczty Polskiej albo też w kolejnej fazie zawiadomienia o zajęciu z organu skarbowego swoje pierwsze kroki kieruje do przeszukiwania internetu .

Z jednej to strony to może być cenne jeśli potrafi się wyłowić z czeluści internetu te informacje , które mogą przydać się w sprawie . Przede wszystkim nie należy konstruować pism samemu . Zaangażowanie emocjonalne w wielu sprawach to wróg numer jeden i tracimy zdolność chłodnego myślenia .

Niestety osoby nawet wyposażone już w informacje nie poradzą sobie w odpowiednim formułowaniu pism i popełni błędy , które przekreślają możliwość odniesienia sukcesu i zwrotu często około 1300 zł. To smutny wniosek po tym trafiają do mnie sprawy za późno, gdzie większość osób sama sobie popsuła sprawy , licząc, że uda się samemu wyjść z opresji . Niestety tak nie jest .

Obecnie mamy czasy, gdzie specjalizacja i profesjonalizacja wiedzy i praktyki jest tak daleko posunięta, że trzeba po prostu się specjalizować w danych sprawach by poprawnie je przeprowadzić .

Kontakt elektroniczny w sprawach abonamentu oraz innych sprawach prawnych . Bezpieczna i wygodna obsługa prawna
spraw oraz oszczędność Państwa czasu .

Mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Ten wpis został opublikowany w kategorii abonament rtv, prawo administracyjne, zaległy abonament RTV i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *