Sprawa zawyżonych kosztów pożyczki udzielonej przez firmę finansową

W przypadku tej sprawy sąd obniżył kwotę pożyczki przeznaczonej do wypłaty o 3/5 . Czyli klient zaoszczędził około 8 tysięcy złotych tylko dzięki temu, że wdał się w spór w sprawie z firmą pożyczkową z naszą obsługą prawną sprawy. Sąd oddalił też apelację firmy pożyczkowej w całości , dzięki temu klient już wie , że nie zapłaci zawyżonej i jak trzeba podkreślić nieuczciwej kwoty pożyczki .

Pamiętajmy, że jeśli dostajemy nakaz zapłaty wraz z pozwem zawsze jest możliwość skonstruowania linii obrony . Przeważnie nie opłaca się poddawać sprawy walkowerem . Nie dajmy się się zastraszyć i nie działajmy pod wpływem impulsu . Często sięgnięcie po fachową pomoc może zaoszczędzić nerwów i dramatów .

Mamy duże doświadczenie w tego typu sprawach . Kontakt w konkretnej sprawie w sporze z bankiem , firmą pożyczkową , firmą windykacyjną . Kontakt elektroniczny z opisem sprawy i przygotowanymi skanami dokumentów . Mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Ten wpis został opublikowany w kategorii prawo cywilne, wyjście z długów i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *